TK30NDB1
backorder
Fisher & Paykel TK30NDB1
Limited Stock Available - While Quantities Last
Clearance
PROMOTION AVAILABLE
30" Series 9 Contemporary Trim Kit
Total Price:
  • Add to compare
  • Add to wishlist
See in-store for Goemans exclusive availability and details.
Details & Features
Finish Black
Tech Specs
Power requirements
Supply voltage 120V
Product dimensions
Height 18 13 / 16 "
Width 29 13 / 16 "